Smart Concrete Solutions

Zrání betonu digitálně: udržitelnost a digitalizace

Technologie, která šetří Váš čas a peníze.
Ve společnosti Českomoravský beton jsme si vždy kladli vyšší cíle, než je jen splnění základních požadavků kladených na naše materiály. Poskytujeme řešení reálných situací na stavbě se zaměřením na udržitelnost a digitalizaci. Proto jsme rádi, že Vám ve spolupráci se společností Giatec můžeme nabídnout stanovení zralosti betonu digitální cestou. Bezdrátový senzor SmartRock™ nabízí přehled o pevnosti zrajícího betonu v reálném čase. 

Partnerství se společností Giatec

Spojení se společností Giatec, která se zaměřuje na zavádění udržitelných technologií založených na znalostech betonářského průmyslu pro nás představuje přirozeného partnera. Jsme rádi, že máme podíl v této inovativní společnosti, jejíž technologie nám umožňují nabízet našim zákazníkům komplexní řešení. 

Informace v reálném čase vám dají jistotu, což vám umožní stavět rychleji, a to i při nízkých teplotách.

Se SmartRock™ získáte další výhodu – budete vědět, kdy má beton dostatečnou pevnost. Tato kombinace nástrojů a softwaru digitalizuje testování zralosti betonu, a poskytuje vám tak informace v reálném čase.

Další možnosti systému se SmartHub

SmartRock™ umožňuje snadné připojení pomocí aplikace k mobilnímu telefonu přímo na staveništi. Volitelný upgrade SmartHub™ jde ještě o jeden krok dále. Nahrazuje nutnost fyzické návštěvy místa. Místo toho stačí nechat kompaktní SmartHub™ na staveništi, aby shromažďoval data ze všech senzorů a na dálku je v reálném čase odesílal do vašeho mobilního zařízení.

Giatec_1.

Giatec_2.

Michal Števula.